top of page

ПРО СВЯТО МУЗИКИ

21 червня вже більше 40 років проводиться найбільший музичний фестиваль світу -  Свято Музики! З нашої планети летять мелодії по всій галактиці! Цей день об'єднує 5 континентів, більше 120 країн та 1000 міст, у тому числі і наш Ужгород. Жива музика лунає на вулицях, в парках, кав’ярнях, музеях, з балконів будинків і вікон державних установ, у дворах, на вокзалах, в клубах і навіть на лавочках - скрізь, де тільки можна!

Цього року ми вчетверте виходимо в Ужгород з музикою, співами і чудовою атмосферою. І це не просто тусовка, а ще й благодійність — ми всі разом збираємо гроші для Musicians Defend Ukraine Foundation та фонд «На Літачки». Тож, цього року ми закликаємо долучитися не тільки музикантів, а ще й Організаторів Локацій, Партнерів, щоб прозвучати на весь Світ, і ще раз нагадати про Україну, адже огляд Свята буде всесвітнім!

Тож придбай Благоднійні квитки, та приймай участь у розіграші iPhone 12 mini або запис синглу, що може змінити Твоє музичне життя!

DSC_0283_result.jpg

РЕЄСТРАЦІЯ МУЗИКАНТІВ

Візьми участь у найбільшому музичному святі на планеті! Випробуй нові емоції, граючи у неочікуваних місцях міста. Розкажи про себе та свою музику перед новою аудиторією! Ти станеш частиною свята разом із найвідомішими музикантами світу! Твоє відео та фото будуть популярними у соціальних мережах! Твій виступ увійде до загальної програми святкування Свята! І головне - це незабутнє враження та радість від того, що Ти даруєш музику людям!

А також - чудова можливість допомогти Музикантам, що зараз знаходяться в зоні бойових дій, якими опікуються фонди Musicians Defend Ukraine та На Літачки. Та виграти найкрутіший запис Твого синглу, що може змінити Твоє життя за донат всього від 500 гривень. 

Завантажити файл
Умови виступу
Ужгород-Собор.jpg

РЕЄСТРАЦІЯ ЛОКАЦІЙ

Якщо ви є власником, опікуном чи організатором якогось відкритого для публіки місця — кав’ярні, пабу, ресторану, парку, бібліотеки тощо — і хочете долучитись до програми Свята з пропозицією свого місця, запрошуємо зареєструватись як “місце Свята Музики”. Ми зв’яжемось з вами і постараємось спільно укласти музичну програму.

Ось чому участь у Святі Музики в Ужгороді важлива для вашого закладу:
 

  • Привертання уваги: Жива музика розважить ваших клієнтів і приверне увагу нових відвідувачів.

  • Підтримка музичної спільноти: Ви допоможете музикантам мати місце для виступів та розвитку культури регіону.

  • Безкоштовні виступи: насолоджуйтесь виступами безкоштовно, та приєднуйтесь до міжнародного музичного святкування.

  • Публічна подія: Ваш заклад буде включений до програми як офіційне місце Свята Музики, що приверне увагу публіки.

  • Промоція в соцмережах: фото та відео з виступів стануть безкоштовною рекламою вашого закладу у соцмережах.

    *Згідно з умовами Міжнародної хартії Свята Музики, всі заходи мають бути доступні безкоштовно для громадськості.

Що Ви можете надати Музикантам?
bottom of page