top of page

НАШІ ПОСЛУГИ

Стікер Alive (стікерпак Alive)

ALIVE живий для всіх! І доступний для оренди під ваші заходи будь-якого направлення та рівня - публічні приватні події, конференції, корпоративи, лекції, шоу тощо. Розробимо та швидко втілимо вашу Подію "під ключ".

Музиканти, стендапери, театри, кіноентузіасти, артисти, івентори, лектори - ми точно знаємо, що саме вам потрібно, щоб зробити якісне промо, картинку, записати якісний звук. І саме тому ми створили ALIVE для ВАС! Доступні умови для ваших творчих потреб - дивіться нижче!

 

Організаторам та туровим артистам підійдуть наші максимально прості умови за повністю підготовлений концертний хол до 430 гостей без жодних ризиків - ми розрахували ідеальну схему співпраці у нашому Закарпатті провівши більше 300 подій за 5 років у найважчий час, і не закрилися!
 

Чудовий клубний райдер порадує якістю та виваженим підходом. В залі, як і в хорошій студії, зроблені звукові поглиначі, і жодного прямого кута! Все повністю цифрове та дистанційне. Є можливість робити світловий мапінг - яскраве шоу, що по-справжньому дивує.
 

Власна платформа генерації та продажу електронних квитків в поєднанні з найбільшою базою потенційних гостей Вашого заходу з найактивнішими соціальними профілями в Ужгороді та найсучаснішим сайтом всього за 4% комісії платіжної системи (податки та сервісний збір входить у вартість квитка).
 

Чекаємо саме на Тебе в нашому затишному Просторі в Ужгороді!
симально прості ум

ЗАМОВИТИ ПОСЛУГУ

bottom of page