top of page
ALIVE-New-Scene_bg.jpg

ВСЕ, ЩО ПОТРІБНО ТВОЇЙ ПОДІЇ.
В УЖГОРОДІ.

ПРОСТІР

Ми створили Концертний Простір, що відповідає необхідним вимогам проведення подій малого та середнього формату будь-якого жанру: міні-фестивалі, концерти, камерні вистави, стендапи, кіно, лекції, і навіть циркові номери та повітряні шоу - все це можливе саме у нас.

Ми готові прийняти до 430 гостей стоячи, та до 220 гостей сидячи. В нас камерний, але пропорційний 2-поверховий Концертний Простір, що дозволяє отримати максимальну насолоду від Події в будь-якій точці зали. А також зробити будь-яке розташування для артистів та глядачів.

ЗВУК

У нас - дійсно найкраща мобільна акустична система в місті на даний момент. Це - шедевр, зроблений на замовлення одним з найвідоміших виробників сучасної акустики англійцями Adam Hall Curv Custom 500, який при відносно невеликій потужності в 5,2 кВт, дає еталонне студійне звучання при 111 dB звукового тиску в центрі зали, що задовільнить будь-якого сучасного артиста.

В основній залі Простору Alive зроблений акустичний дизайн - в приміщенні немає жодного прямого кута, а також влаштовані акустичні "ловушки" на меблях та стелі, що цікаво вписується на вигляд в дуже простий інтер'єр.

СВІТЛО

У нас є все необхідне освітлення стандарту TLCI-2012 по системі Three Point. Що дозволяє вирішувати широкий спектр задач - від сучасної лекції зі стриманою насиченою телевізійною картинкою до концерту екстремальних музичних жанрів. Центральними приборами є світлові панелі D10 з можливістю виводити на них зображення, відео, та одночасно використовувати для потужних спецефектів. 

А системи кріплень для приборів освітлення в будь-якій точці дозволяє використовувати абсолютно весь Простір в якості сцени, що дозволяє робити нестандартні цікаві шоу, де глядач є по суті частиною дійства, що неймовірно захоплює кожного.

СЦЕНА

Невелика, але дуже зручна та затишна. 31 квадратний метр, що без зусиль дозволяє розмістити гурт з 6-8 артистів та необхідне обладнання. Висота до кріплень становить 6,5 метрів. Окремою перевагою також є те, що від сцени можна добудувати подіум, і розширити сцену до 54 квадратних метрів, що може дозволити проведення камерних спектаклів та шоу за участі до 8 акторів одночасно. І навіть зробити куліси. Ми перевіряли :).

Перевагою невеликої сцени є можливість зробити якісний моніторинг, і загалом почуватися артистам комфортно. Ми надаємо до кожної події до 4 кіловатних монітори, які також можуть слугувати, наприклад, гітарними кабінетами, або додатковими лініями затримки для підсилення звуку.

БЕКЛАЙН

Достатньо якісний беклайн дозволяє отримати чудове збалансоване звучання та візуальну картинку будь-якого колективу, що працює наживо. І це те, що вже є, і входить у вартість.