top of page
Свято Музики в Ужгороді 2023

ср, 21 черв.

|

ALIVE - Культурний Центр Ужгорода

Свято Музики в Ужгороді 2023

Ми з великим задоволенням запрошуємо саме тебе приєднатись до незабутнього музичного досвіду разом зі всім світом! Незалежно від твого рівня вмінь - аматор ти, чи професіонал, ця подія призначена саме для тебе. Долучайся та грай разом з нами, або насолоджуйся чудовими виступами твоїх друзів!

Time & Location

21 черв., 16:00 – 22:00

ALIVE - Культурний Центр Ужгорода, вулиця Орлина, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000

Guests

About The Event

🎵 Свято Музики в Ужгороді 2023 відбудеться! 🎉

Реєструйся нижче як музикант, слухач, або волонтер, та придбай благодійний квиток на будь-яку довільну суму!

Кожного року, 21 червня, в день літнього сонцестояння, музика лунає у понад 700 містах та 120 країнах світу. Свято Музики стало найбільшим музичним фестивалем у всьому світі, і вже вчетверте ми маємо можливість провести його саме в Ужгороді!

Цього року ми прагнемо активно збирати кошти для наших захисників у рамках проекту "You Are Alive" (посилання у біо), тому ми просимо тебе підтримати нашу ініціативу, придбавши символічний квиток на Свято Музики за будь-яку посильну суму.

А ось гарна новина для всіх музикантів! Ми плануємо зняти відео з усіма виступами на Святі, тож підтримай нас і долучайся до зборів. Ти отримаєш чудовий демо-запис свого виступу, який буде незамінним у подальшій розвитку твоєї музичної кар'єри!

Не забувай, 21 червня чекаємо на тебе на Святі Музики в Ужгороді 2023! 🎶

Tickets

Ціна

Кількість

Загалом

 • Збір на ЗСУ

  UAH

  Символічний квиток на Свято Музики, кошти якого спрямовані на виробництво медіа-контенту You Are Alive для підтримки ЗСУ! Рекомендований внесок - від 150 гривень!

  UAH
  0

  0,00 ₴

Загалом

0,00 ₴

Share This Event

bottom of page