top of page
Хіт З Нічого. Шоу зі створення музики з публікою.
Хіт З Нічого. Шоу зі створення музики з публікою.

нд, 21 серп.

|

Амфітеатр

Хіт З Нічого. Шоу зі створення музики з публікою.

21 серпня, у неділю - унікальне шоу-майстер клас зі створення музики з публікою в реальному часі "Хіт З Нічого"! Що ж це буде? Ти завжди мріяв прийняти участь у створенні пісні або музичної композиції? Приходь у суботу - створимо разом! Наживо!

Реєстрацію закрито
Інші заходи

Час та місце

21 серп. 2022 р., 17:00 – 20:00 GMT+3

Амфітеатр, вулиця Орлина, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000

Про подію

21 серпня, у неділю - унікальне шоу-майстер клас зі створення музики з публікою в реальному часі "Хіт З Нічого"!

Що ж це буде?

Ти завжди мріяв прийняти участь у створенні пісні або музичної композиції? Або може в тебе є давно написаний чудовий текст, який би Ти хотів почути у музичному супроводі? Або якась мелодія, яка не виходить в Тебе з голови?

Саме це шоу дозволить перетворити твою уяву в абсолютно реальну музичну форму - будь це пісня, мелодія, або просто мотив. За декілька годин ми наживо разом з публікою зробимо аранжування, зведення та мастеринг, і навіть одразу відправимо результат спільної роботи на міжнародний музичний лейбл! Як тобі це? ;)

Але буде ще цікавіше - умовою буде те, що ми не використаємо жодного музичного інструменту! Ми будемо створювати звуки прямо з оточення, як то дзвін зв'зки ключів, падіння яблук, шум вітру, і просто голос... Твій, чи іншого учасника. Ми будемо робити неймовірні експерименти зі звуком, перетворювати один в інший, та ще багато цікавого.

Це унікальне шоу створено педагогами медіа-школи нашого Центру:

Максим Фідош - композитор, продюсер, музикант, експериментатор. Є учасником всесвітньої спілки композиторів ASCAP, лауреатом премії EFFIE, номінантом MTV EMA. За 20 років творчої діяльності написав безліч музики для артистів, кіно та реклами для провідних світових компаній, а також - адепт використання штучного інтелекту в звукових перетвореннях та, власне, засновник культурного центру та медіа-школи Alive.

Дмитро Срібний - один з найбільш касових саунд-продюсерів електронної музики. Він видається на відомих світових лейблах: Armada (Armin van Burren), Monstercat Silk, Brooklyn Fire, Kontor Music, G-Mafia! Треки Дмитра під різними псевдонімами ви можете почути на ключових танцювальних фестивалях світу, оскільки їх грають Erick Morillo, Vintage & Morelli, Gai Barone, Chicane, Paige, Eximinds, Solid Stone, Thomas Datt, Shane 54, Jayeson Andel та багато інших визнаних майстрів танцювальної індустрії!

Вхід: 250 гривень.

Кожен учасник отримає знижку 10% від вартості одного з курсів нашої медіа-школи, які розпочнуться восени.

До зустрічі в неділю!

Квитки

 • Квиток Учасника

  Включає участь у створенні музичної композиції та знижку 10% на курс медіа-школи Alive.

  250,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитись подією

ЯКІ ЩЕ ПОДІЇ

 • 20 квіт. 2024 р., 16:00 – 20:00
  ALIVE. Концертний Простір, вулиця Капушанська, 20, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000
  Перше в Україні Аніме Кавер Шоу відбудеться в Ужгороді 20 квітня! До нас їдуть артисти з топових студій аніме українською в YouTube - RC DUO STUDIO та YAKUHON, щоб заспівати пісні з улюблених тайтлів наживо разом!
na_litachki.jpg

На Літачки!

Збираємо на Літачки для адресної підтримки 80-ї ОДШБ та 128 ОГШБ, де захищають Україну співробітники центру Alive!

Дякуємо за внесок у Перемогу!

bottom of page