top of page
YOUTH! Благодійний фестиваль молоді
YOUTH! Благодійний фестиваль молоді

пт, 05 серп.

|

Театральна площа

YOUTH! Благодійний фестиваль молоді

5 серпня яскрава Молодь Ужгорода проведе незабутній фестиваль талантів YOUTH! на Театральній площі, і вже долучаємося разом до збору коштів на ПІКАП для 15-ої окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ! Вхід вільний, але є благодійні квитки, які можна обміняти на будь-яку подію ALIVE! 100% - НА ПІКАП!

Реєстрацію закрито
Інші заходи

Час та місце

05 серп. 2022 р., 16:00 – 22:00 GMT+3

Театральна площа, Театральна площа, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000

Про подію

5 серпня яскрава Молодь Ужгорода проведе незабутній фестиваль талантів YOUTH! на Театральній площі, і вже долучаємося разом до збору коштів на ПІКАП для 15-ої окремої гірсько-штурмової бригади ЗСУ! 

Вхід вільний, але є благодійні квитки, які можна обміняти на будь-яку подію ALIVE! 100% коштів з квитків - НА ПІКАП!

Більше 20 молодих артистів та колективів будуть співати, танцювати, стендапити та збирати кошти на підтримку наших Захисників з рідного краю! Але і це ще не все - трансляція Фестивалю буде йти прямо на фронт!

Щоб заохотити всіх присутніх до збору коштів на ПІКАП, який збереже життя нашим Воїнам, культурний центр ALIVE пропонує купити Благодійні квитки на наш чудовий фестиваль! Ці квитки можна буде обміняти на реальні, на будь-який захід ALIVE напротязі року, і абсолютно безкоштовно!

Є окремі квитки для Особливих Благодійників з можливістю прорекламувати свої товари чи послуги під час Акції, в тому числі на світлових екранах*! Та отримати особливі подарунки! Дивіться описи до квитків.

* - згадки можливі тільки для окремих громадян та бізнес-проєктів.

Організатор: NOT ONE

Технічний Партнер: ALIVE. Культурний Центр Ужгорода

Звук: LISTEN WATCH

За підтримки Ужгородської міської ради

Отже, 5 серпня, о 16.00 збираємось всі на яскраве творче благодійне свято молоді - YOUTH!, та збираємо на ПІКАП! На це буде передано 100% зібраних коштів!

Квитки

 • Почесний Гість YOUTH!

  Дозволяє обмін на квиток на будь-який захід Alive на протязі року.

  100,00 ₴
  Продаж завершено
 • Благодійник YOUTH!

  Дозволяє обмін на квиток на будь-який захід Alive + кружка з підписами всіх учасників та одного з Захисників з 15-ої ОГШБ + згадка на Дошці Благодійників на світловому екрані!

  500,00 ₴
  Продаж завершено
 • Меценат YOUTH!

  Дозволяє обмін на квиток на будь-який захід Alive + кружка з підписами всіх учасників та одного з Захисників з 15-ої ОГШБ + згадка на Дошці Благодійників на світловому екрані + згадка ведучим наших Меценатів декілька разів!

  1 000,00 ₴
  Продаж завершено
 • Янгол YOUTH!

  До Благодійного квитка входить: кружка з підписами всіх учасників та одного з Захисників з 15-ої ОГШБ + згадка на Дошці Благодійників на світловому екрані + постійна згадка ведучим наших Янголів напротязі дня + фото зі всіма учасниками на сцені на фоні власного бренду + квиток на всі події ALIVE до кінця року!

  5 000,00 ₴
  Продаж завершено
 • Партнер YOUTH!

  До Благодійного квитка входить: кружка з підписами всіх учасників та одного з Захисників з 15-ої ОГШБ + згадка на Дошці Благодійників на світловому екрані + постійна згадка ведучим наших Янголів напротязі дня + фото зі всіма учасниками на сцені на фоні власного бренду + квиток на всі події ALIVE до кінця року + постійне окреме місце для логотипу Партнера на світловому екрані + окреме слово на сцені + згадка та розміщення на всіх матеріалах Фестивалю YOUTH!

  15 000,00 ₴
  Продаж завершено

Загалом

0,00 ₴

Поділитись подією

ЯКІ ЩЕ ПОДІЇ

 • 30 трав. 2024 р., 19:00 – 21:30
  Alive. Концертний Простір, вулиця Капушанська, 20, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000
  The Вйо, заснований Сергієм Підкаурою та Мирославом Кувалдіним у Кобеляках, стоїть біля витоків українського реггі. Гурт вже понад 20 років грає свою улюблену музику і дарує хвилі позитивних вібрацій слухачам.
 • 15 черв. 2024 р., 15:00 – 20:00
  Місце повідомимо незабаром
  УВАГА! Шоу перенесено на 15 ЧЕРВНЯ! Перше в Україні Аніме Кавер Шоу відбудеться в Ужгороді 15 червня! До нас їдуть артисти з топових студій аніме українською в YouTube, щоб заспівати пісні з улюблених тайтлів наживо разом!
 • 21 черв. 2024 р., 12:00 – 23:00
  Ужгород
  Найбільший фестиваль світу повертається до Ужгорода! Донать на армію, слухай нову музику, вигравай цінні призи - запис синглу та iPhone!
 • Дату й час повідомимо незабаром
  ALIVE. Концертний Простір, вулиця Капушанська, 20, Ужгород, Закарпатська область, Україна, 88000
  Нарешті, трушний безкомпромісний, а головне - український хіп-хоп. З відвертою лірикою «без купюр». За більше ніж 10 років творчості артист став однією з найпомітніших постатей на сучасній українській реп-сцені. Номінант ряду музичних премій і учасник багатьох музичних фестивалів.
na_litachki.jpg

На Літачки!

Збираємо на Літачки для адресної підтримки 80-ї ОДШБ та 128 ОГШБ, де захищають Україну співробітники центру Alive!

Дякуємо за внесок у Перемогу!

bottom of page