ПРО ALIVE

ALIVE – означає “живий”. Довгий час ужгородський Амфітеатр був центральним місцем для творчої молоді Закарпаття. У минулому розквіт прийшов на 2000-і роки, коли він перейшов у приватну власність, і проводилися неймовірні мистецькі експерименти локальної та міжнародної сцени. Згодом, більше 10 років Амфітеатр з економічних причин був виключно місцем для небагаточисельних точкових подій. Наша невелика команда прийшла відбудовувати культурно-мистецьке життя Закарпаття у 2019-му. І загалом, за три роки нашої роботи, ми провели більше 190 розважальних, освітніх та мистецьких заходів в рамках 22-х проектів. Ми не зупинился навіть в карантинні обмеження, і продовжуємо нашу діяльність на підтримку ЗСУ і зараз, під час війни.

ALIVE НА ФОТО

Їжа та 
Напої

В нас завжди є що попити та поїсти, і їжа та напої, що ви приносите з собою, суттєво обмежують можливості проведення подальших заходів.

Наявність 
"Плюсів"

Друзі, друзі друзів, куми, брати, свати є, певно, в кожної людини. Ми завжди поважали умови проведення заходів в місті, і ніколи не користувалися привілеями. Всі зібрані кошти після сплати обов'язкових витрат на проведення події йдуть на добрі справи.

Купити квитки
на місці

Так, квитки можна купити на місці і в день події, але простір та умови військового стану обмежують кількість гостей, і квитків може не бути, тому купуйте їх онлайн заздалегідь.

Безпека 
та Захист

Під час повітряної тривоги ми повністю обладнали укриття, і вже маємо технічну можливість продовжувати захід, оскільки змонтували додаткову  сцену прямо там!